Окна REHAU

Вся продукция, предлагаемая компанией "Мастер-М", имеет сертификат качества. Прямые поставки без лишних затрат. Мы даем гарантию на товар после покупки, и предоставляем сервисное обслуживание.
2000 ₴
ЯКА ПРОФІЛЬНА СИСТЕМА ПОТРІБНА САМЕ ВАМ?

З чого ж розпочинається вибір пластикових вікон? Насамперед, варто звернути увагу на віконний профіль. Розглянемо можливості облаштування житла з використанням різних профільних систем REHAU.

3-камерні профілі. Базові профільні системи – REHAU Euro-Design 60 та Ecosol-Design 60 (3 камери, 60 мм). Ідеально підходить для засклення балконів та лоджій. Для засклення вікон найчастіше використовується на півдні України (на іншій території України – зі спеціальним енергоефективним склопакетом).

5-камерні профілі. Стандартні профільні системи, застосовуються для виготовлення вікон та балконних дверей, оптимально підходять як для об’єктного, так і приватного будівництва:
REHAU ECOSOL-Design 70 (5 камер, глибина 70 мм). Спеціальна система, яка дозволяє забезпечити максимальне проникнення світла в приміщення, при цьому зберігаючи тепло.

REHAU Euro-Design 70 (5 камер, глибина 70 мм). Ця система забезпечує комфортний мікроклімат взимку та влітку, дозволяючи заощадити на опаленні та кондиціюванні.

REHAU Brillant-Design (5 камер, глибина 70-80 мм). Енергоефективна віконна система, яка пропонує широкі можливості декору, кольорових рішень та форм профілів.

6-камерні профілі. Якщо для Вас заміна вікон – це не тільки засіб покращення тепло- та звукоізоляції Вашого дому, але й інвестиція у майбутнє, тоді варто використовувати якомога тепліші 6-камерні системи:
REHAU GENEO (6 камер, глибина 86 мм, може використовуватись без стального армування). Ексклюзивна система, яка не має аналогів. Використовується для пасивних будинків та осель з автономним опаленням.
ПРО ЩО ВАРТО ПАМ’ЯТАТИ ПІД ЧАС ЗАМОВЛЕННЯ ВІКОН?

В першу чергу ми рекомендуємо звернути увагу на авторизовані підприємства, якість виробів яких контролюється безпосередньо розробником профільної системи. Саме тому ми рекомендуємо звернутися до Авторизованих Партнерів REHAU , щоб мати можливість обрати найвигіднішу пропозицію.
Меню