Окна Rehau по выгодной цене

Якщо Ви запланували встановлення або заміну вікон у власній оселі та не знаєте, з чого розпочати – скористайтесь покроковою інструкцією REHAU.
3010 ₴
Якщо Ви запланували встановлення або заміну вікон у власній оселі та не знаєте, з чого розпочати – скористайтесь покроковою інструкцією REHAU.
Крок 1 - Оберіть профільну систему для Вашого вікна - враховуючи тип приміщення (квартира, будинок, нежитлове приміщення чи балкон) і клімат Вашого регіону.
Крок 2 - Вибір виконавця - REHAU рекомендує звернути увагу на компанії, що працюють виключно з профілем REHAU, пройшли програму авторизації та отримали Сертифікат про надання статусу «Авторизований Партнер REHAU» або «Авторизований Торговий Партнер REHAU». Такий Сертифікат вручається компанії за результатами регулярного аудиту з боку технічного відділу REHAU.
Крок 3 - Правильний монтаж - Оберіть монтаж вікон за ДСТУ. Зокрема, мова йде про ДСТУ Б В.2.6-15:2011, розділ 6 Правила улаштування вікон та дверей в стінових прорізах будинків. На жаль, в Україні небагато вікон встановлюється з повним дотриманням технології. Це стається через економію на якісних професійних матеріалах та відмову від кваліфікованих спеціалістів, робота яких коштує дорожче. В результаті страждає покупець, адже таке «заощадження» може легко звести нанівець всі переваги якісного вікна.
Крок 4 - Умови та терміни гарантії - Так, згідно з ДСТУ Б В.2.6-23:2009 «Конструкції будинків і споруд Блоки віконні та дверні» гарантійний термін експлуатації блоків віконних чи дверних (незалежно від матеріалів) встановлюють у договорах на поставку, але він повинен складати не менше п'яти років з моменту введення віконних чи дверних блоків в експлуатацію.
Крок 5 - Додаткова консультація 067-362-44-63 - Якщо у Вас все ще залишились питання по якомусь з кроків, звертайтесь за тел:067-362-44-63 та отримуйте консультацію наших спеціалістів.


Меню